Svete mise su radnim danom:
u 07:00 i 18:30
a nedjeljom:
07:00, 09:30, 11:30 i 18:30  sati.

DOGAĐANJA U ŽUPI

Misijski dan u našoj župi

Hitova: 471
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Dana 23. listopada 2011., proslavljena je Misijska nedjelja kojom se u vjernicima pokušala pobuditi suodgovornost i vjerničku zauzetost za djelo evangelizacije.

Bog želi da se svi ljudi spase i da dođu do spoznanja istine, te nas, kršćane, zato šalje u svoju veliku žetvu da svakom stvorenju navijestimo evanđelje, te da se krštenjem svi ljudi rode na novi život i postanu jedan Gospodnji narod. Pozvani smo da u nevoljama i tjeskobama budemo postojani i osnaženi Duhom Svetim.

Upravo to, iz dana u dan, pokazuju naši misionari po cijelomu svijetu, a mi smo pozvani da budemo misionari u našoj domovini i da svojim primjerom i djelotvornim zalaganjem „misionarimo“ ne samo u crkvi nego i na ulici, poslu, svojim domovima te u svakodnevnom kontaktu s ljudima. Da bismo i ove godine pomogli misionarima u njihovom radu i tako preko njih pomogli našoj braći u različitim potrebama organizirali smo prodaju kolača na svim misama. Vrijedne domačice su pekle ukusne kolače a vjernici naše župe mogli su ih nabaviti uz pristojnu cijenu i tako svojim darom pomoći misijama, na obostrano zadovoljstvo. Svaki dar je bio važan i svakome onome tko je otvorio svoje srce i pomogao - od srca zahvaljujemo! Bog blagoslovio svaki vaš dar i vratio vam stostruko!