Svete mise su radnim danom:
u 07:00 i 18:30
a nedjeljom:
07:00, 09:30, 11:30 i 18:30  sati.

DOGAĐANJA U ŽUPI

Križni put ulicama naše župe (2015)

Hitova: 464
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U poslijepodnevnim satima već tradicionalno i ove je Cvjetnice održan križni put ulicama naše župe. Okupili smo se kod crkve u 16 sati i krenuli Reberinskom, Potočnom, Mažuranićevom, Špoljarskom, Mihanovićevom, Gupčevom, Školskom i Esterovom ulicom. Svatko je na ovaj križni put donio svoje osobne nakane, ali smo u zajedništvu molili i na nakane cijele župe. Misli iz križnog puta poticale su nas da se sjetimo svih župljana, posebno onih kojima je najteže jer pate zbog bolesti, siromaštva, odbacivanja svake vrste. Tekst ovog križnog puta poticao nas je da razmislimo kako bismo se mogli aktivno uključiti u djelovanje župe i tako se predati Bogu kao njegova produžena ruka. Na nama je da prepoznamo koje smo talente primili od Gospodina na dar. No, ne ih samo prepoznati i čuvati za sebe, nego ih dijeliti s drugima.