Svete mise su radnim danom:
u 07:00 i 18:30
a nedjeljom:
07:00, 09:30, 11:30 i 18:30  sati.

OBAVJESTI

ŽUPNE OBAVIJESTI OD 20. 6. DO 27. 6. 2021.

Hitova: 2303

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

PRVA PRIČEST U NAŠOJ ŽUPI

Danas su na župnoj misi u 9,30 prvi put pristupila svetoj pričesti djeca naše župe. Ovdje donosimo njihova imena:

Antonia Brljak Vedriš, Paula Dimač, Rea Horvatić Jambor, Lana Jembrek, Luca Jukić, Martina Kovačević, Lana Kragl, Katja Kraljić, Lora Mađer, Maria Milanović Vugrač, Katarina Mrzlečki, Gabriela Paša, Maria Picer, Lucija Premec, Lorna Strugar, Lara Tomjek, Vita Vadla, Tijana Vrabec, Noa Cvetanović, Petar Dimač, Vito Fajdić, Marko Ferčec, Karlo Ferčec, Niko Karas, Karlo Kos, Noa Kralj, Ante Markić, Karlo Mikulan, Petar Pavlović, Ilan Premec, Darin Sesvečan, Fran Sinjerec, Vanja Šajfar, Benjamin Tot, Gabriel Vrban, Marko Vresk, Nikola Vrtarić, Marko Zadro, Tin Žufika.

Čestitamo našim prvopričesnicima, njihovim obiteljima kao i o. Franji koji ih je pripremao.


PROŠTENJE sv. IVANA KRSTITELJA

U četvrtak, 24. lipnja župa Koprivnički Ivanec slavi svoje glavno proštenje. Svečana misa je u 11 sati.


LJETNI RASPORED NEDJELJNIH MISA

Kroz mjesec srpanj i kolovoz nedjeljom neće biti mise u 11,30. Ostale mise su u redovito vrijeme: u 7 - 9,30 - 18,30. Radnim danom mise su kao i inače u 7 i 18,30.


ZABORAVLJIVOST ili NEŠTO DRUGO?

Svake godine poslije slavlja prve pričesti i potvrde neki u svojoj zaboravljivosti ne podižu svoje Uspomene i fotografije koje su naručili (i platili).  U Župnom uredu ima takvih uspomena od 2009. pa nadalje. Bilo bi lijepo da to podignu, a i oni od prošlih  godina slobodno se jave! Ovo je rečeno s dobrom namjerom!