Svete mise su radnim danom:
u 07:00 i 18:30
a nedjeljom:
07:00, 09:30, 11:30 i 18:30  sati.

Pastoral bolesnika

POHOD BOLESNIKA

Hitova: 1385
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

U našoj župnoj zajednici je dobro razvijen pastoral bolesnih i nemoćnih osoba. Bolesnike pohađamo dva puta godišnje početkom došašća i korizme i po potrebi. Na taj način im posvjedočimo kršćansku povezanost i pružimo djelotvornu pomoć u njihovim potrebama. Sve koje imamo na popisu pohodimo u njihovom domu, ispovijedimo ih, pričestimo i po potrebi podijelimo bolesničko pomazanje. Obično im donesemo božićnu ili uskrsnu čestitku, onima koji mogu čitati donesemo neku knjižicu ili časopis.
Uoči svetkovine našeg župnog zaštitnika svetog Antuna Padovanskog sve bolesnike okupljamo na zajedničko liturgijsko slavlje. U našoj župi statistički gledano imamo oko 150 bolesnih i nemoćnih osoba, koje župnik i župni vikar posjete.