Svete mise su radnim danom:
u 07:00 i 18:30
a nedjeljom:
07:00, 09:30, 11:30 i 18:30  sati.

Krizmanici

Slavlje svete potvrde u našoj župi

Hitova: 3062
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna
 

IMG_2374.jpg U petak, 1. svibnja 2015. u 10 sati započelo je slavlje svete potvrde u našoj župi koje je predvodio varaždinski kanonik mr. Josip Koprek. U slavlju su sudjelovali dekan mons. Leonard Markač, župnik sv. Nikole  biskupa vlč. Tomislav Petrić, župnik iz Starigrada vlč. Nenad Piskač, i župnik Koprivničkog Ivanca vlč. Nikola Bukovčan te nas dvojica članova našeg samostana i župe.  Za vrijeme slavlja pjevao je zbor Malo stado. Iz naše župe pristupilo je 44 kandidata za svetu potvrdu. Ovo su njihova imena:
 
Maja Antolić, Antun Bagarić, Elizabeta Bogadi, Matej Borščak, Tomislav Čelik, Rafaela Čuni, Matea Dedi, Zara Katarina Dodlek, Nevia Fluksi, Borna Franjo, Nikola Golubić, Filip Hlevnjak, Luka Hlevnjak, Jurica Ivanda, Lucija Jandrašić, Ivana Kapusta, Sara Kapusta, Erik Ketiš, Gordana Kovač, Bruno Kovačić, Benedikt Lazar, Romano Lisjak, Toni Martinuš, Karlo Mendaš, Leonardo Josip Mirić, Stefan Musić, Dora Petras, Klara Petričević, Antonia Petrović, Petar Rajić, Fran Sabolić, Marko Sabolić, Erik Skupnjak, Mihael Šambula, Borna Široki, David Švenda, Antonio Valent, Luka Varmuž, Josipa Vrban, Jan Vrhoci, Ana - Marija Vugrin, Tara Zagorščak, Darin Žaja i Marko Žarić. Ovo je prilika čestitati samim krizmanicima, njihovim obiteljima i kumovima.

IMG_2368.jpg IMG_2369.jpg IMG_2370.jpg IMG_2371.jpg IMG_2372.jpg IMG_2375.jpg slika-1.jpg slika-2.jpg slika-3.jpg